Organizare - COMISII

 

COMISII TEHNICE

COMISIA CENTRALA DE ORGANIZARE COMPETITII

Presedinte: VLADUT CATALIN

Membru (Vicepresedinte Karate WKF): Nastase Valentin

Membru ( Vicepresedinte Karate Do ): Munteanu Radu

Membru: Boga Ioan

Membru : Ioan Alexandru Marius 

COMISIA CENTRALA A ARBITRILOR

Presedinte:

Membru (Vicepresedinte Karate WKF): Bogza Ioana

 Membru (Vicepresedinte Karate Do):Munteanu Daniel

Membru : Pakocs Ferenc

Membru: Vilceanu Ion

COLEGIUL NATIONAL AL ANTRENORILOR

Presedinte: SANDU DANIELA

Membru(Vicepresedinte Karate WKF): Dinu Paul Viorel

Membru (Vicepresedinte Karate Do): Munteanu Ion

Membru: Lambrea Cristinel

Membru: Iancu Emil

 Director Sportiv : GHINEA ADRIAN

Antrenori Lot STEFANIA SANDU

                          TRAIAN IANCU

                          PAUL POPA

COMISIA SPORTULUI  PREUNIVERSITAR SI  UNIVERSITAR

Presedinte: PETRE RAZVAN

Vicepresedinte:  Badea Silviu

Vicepresedinte: Leurzeanu Vasile

Membru : Aydin Anisoara

Membru : Pisica Daniel

 

COMISIA NATIONALA DE KARATE SI KARATE APLICATIV A PERSOANELOR CU DIZABILITATI

Presedinte de onoare: DAN LAUREAN DEAC

Presedinte : BOCA FLORIN

Vicepresedinte : Cristian Bogza

Vicepresedinte :

Secretar General : Alic Bogdan

Director Tehnic : Martin Paul

Sef Comisie Arbitraj : Ion Vilceanu

 

COMISIA DE SECURITATE SI PROTOCOL

Presedinte: MORAR DAN SILVIU

Membru(Vicepresedinte Karate WKF): Rosu Robert

Membru(Vicepresedinte Karate Do) : Dovganiuc Raducu

Membru: Fekete Sandor

Membru: Stanciu Costin

COMISII NATIONALE DE STIL

 

COMISIA NATIONALA DE SHITO RYU                 COMISIA NATIONALA DE GOJU RYU

Presedinte: VASILE MANEA                                      Presedinte : RADU DUMITRU

                                                                                                                      Presedinte Executiv : BOGZA CRISTIAN

 

COMISIA NATIONALA E.S.K.U                              COMISIA NATIONALA DE WADO RYU

Presedinte:   BOGZA CRISTIAN                              Presedinte : OCTAVIAN AMZULESCU

Presedinte Executiv : GHINEA ADRIAN

 

COMISIA NATIONALA  S.K.I.

Presedinte: CATALIN BUCUR

COMISIA NATIONALA  W.S.F

Presedinte: ADRIAN POPESCU SACELE

 

COMISIA NATIONALA DE OMOLOGARE SI ACORDARE A GRADELOR

Presedinte:

Membru:

Membru:

Membru:

Membru:

 

COMISII LUCRATIVE

COMISIA CENTRALA  DE DISCIPLINA SI ETICA SPORTIVA

Presedinte: Avocat ALEXANDRU ENACHESCU

Membru (Vicepresedinte Karate WKF) : Avocat Ion Militaru

Membru ( Vicepresedinte Karate Do) : Radu Andreea:

Membru: Bogdan Alic

Membru: Cozmolici Gheorghe

COMISIA DE APEL

Presedinte: NICULESCU CATALIN

Membru: Breaban Lucian

Membru: Mandroasa Stan

Secretar : Mincu Claudiu

 

COMISIA MEDICALA

Presedinte:

Membru:

Membru:

COMISIA DE CENZORI

Presedinte : RADU CRISTINA

Membru : Rosu Georgiana

Membru : Nogai Izabela

COMISIA ANTIDOPING

Presedinte: IOANA SIMION