CAMPIONATUL NATIONAL DE KARATE PENTRU CADETI, JUNIORI SI U 21 - PROBA KUMITE INDIVIDUAL CADETI, JUNIORI

19 - 20.10.2013

REZULTATE KUMITE INDIVIDUAL CADETI, JUNIORI

 

  Cadeti Masculin Kumite - 52 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Vlad PAMFIL CS Pamphil Center Botosani I
  Antonio SOARE CS Karate Shotokan FMK II
  Csaba KRIZBAI CS Shoto-Team III
  Iulian RADU CSS 4 Bucuresti III
         
  Cadeti Masculin Kumite - 57 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Cristian MARIN CS Dinamo - Scorpion I
  Stefan NEAGA CS Petrom Flacara Moreni II
  Mihai BURLACU CS Dinamo Bucuresti III
  Andrei LANBREA CS Contact Bucuresti III
         
  Cadeti Masculin Kumite - 63 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Robert MINEA CS Sportul Studentesc I
  Marius BALTARETU CS Dinamo - Scorpion II
  Valentin COMAN CSS 1 Bucuresti III
  Bogdan GAMAN CSM Petrosani III
         
  Cadeti Masculin Kumite - 70 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Andrei FODAI CS Dojo Casa Panciu I
  Vlad RIZEA CS Samurai Dojo II
  Robert ROSU ACS Arsenal III
  Ionut STATIOIU CS Saishin Karate Do III
         
  Cadeti Masculin Kumite + 70 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Laurentiu BAZAVAN CSM Petrosani I
  Cosmin ALUCHENESEI CS Sportul Studentesc II
  Ionut GROSU ACS Arsenal III
  Vlad DUMITRESCU CS Dojo Casa Panciu III
         
  Cadeti Feminin Kumite - 47 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Elena TIRCOB CSS Ramnicu Valcea I
  Boglarka VERESS CS Shoto-Team II
  Bianca  ANDRONACHE CS Pamphil Center Botosani III
  Ana Maria GHEORGHE CS Universitatea Brasov III
         
  Cadeti Feminin Kumite - 54 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Stefania HATFALADI CSM Petrosani I
  Madalina ARGHIRE CSM Petrosani II
  Laura ANGHELENCI CS Dojo Casa Panciu III
  Georgiana BOHUS CS Fortuna Karate III
         
  Cadeti Feminin Kumite + 54 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Dana TEODORESCU CSA Steaua Bucuresti I
  Patricia BEZSERA CS Karate Do BFKS II
  Diana PANAITE CSM Petrosani III
  Adina SEITZ CS Universitatea Brasov III
         
  Juniori Masculin Kumite - 55 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Dorel MIHALACHE CS Dinamo - Scorpion I
  Raul FEIER CS Crisul Oradea II
  Marius CIOAREC CS Dojo Casa Panciu III
  Daniel CULEA CS Triada Bucuresti III
         
  Juniori Masculin Kumite - 61 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Claudiu SARBU CSM Petrosani I
  Nicusor ENACHE CSA Steaua Bucuresti II
  Radu STOI CSM Petrosani III
  Andrei SAFTA CS Petrom Flacara Moreni III
         
  Juniori Masculin Kumite - 68 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Robert SEBESI CSM Petrosani I
  Bogdan ALEXE CS Shoto - Team II
  Laurentiu CRISTEA CS Petrom Flacara Moreni III
  Adrian TOMA LPS Petrache Triscu III
         
  Juniori Masculin Kumite - 76 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Cristian MIHALACHE CS Dinamo - Scorpion I
  Aurelian DANCILA CSS Ramnicu Valcea II
  Robert CHIRIAC CS Traiada Bucuresti III
  Mihai TUDZI CSM Petrosani III
         
  Juniori Masculin Kumite + 76 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  George CONDESCU CSM Petrosani I
  Eric SOS CS Farul Constanta II
  Paul TUTUNGIU CSA Steaua Bucuresti III
  Marian RADOI CSS Ramnicu Valcea III
         
  Juniori Feminin Kumite - 48 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Patricia POLEAC CS Crisul Oradea I
  Malina MILIU CS Karate Dinamic Constanta II
  Ioana IONITA CSS Ramnicu Valcea III
  Beatrice BRUDASCA CSS 1 Bucuresti III
         
  Juniori Feminin Kumite - 53 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Bianca POLEAC CS Crisul Oradea I
  Denisa AGAPIE CS Sportul Studentesc II
  Alina PUSCHILA CS Samurai Dojo III
  Gabriela TUDOR CS Samurai Dojo III
         
  Juniori Feminin Kumite - 59 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Lorena PARAU CSA Steaua Bucuresti I
  Denisa CIOCOIU CS Universitatea Brasov II
  Kinka TOROK CS Karate Do BFKS III
  Alexandra DRAGAN CS Dojo Casa Panciu III
         
  Juniori Feminin Kumite + 59 kg
         
  PRENUME NUME CLUB LOC
  Bianca CIOCOIU CS Universitatea Brasov I
  Raluca BACIU CSA Steaua Bucuresti II
  Alexandra CIONTU CS Dinamo Bucuresti III
  Ingrind HUTU CSS Ramnicu Valcea III
‹ Inapoi