CLASAMENT SPORTIVI 2013

Primii 10 sportivi pe fiecare categorie de varsta (probele kumite si kata) la Cadeti, Juniori, U21 (tineret) si Seniori (masculin si feminin)

Feminin senioare – proba kumite:

1. BOGA ADRIANA – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

2. STEFAN MADALINA – CSA STEAUA BUCURESTI;

3. PANAIT CRISTINA – CSA STEAUA BUCURESTI;

4. GOGOT FRANCESCA – CSA STEAUA BUCURESTI;

5. VLAIC IULIANA – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

6. BELET ANA MARIA – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

7. NITU CLAUDIA – CS DINAMO BUCURESTI;

8. MIREA ALEXANDRINA – CS DINAMO BUCURESTI;

9. POPA ADNANA – CSU CRAIOVA;

10. ROTARU CRISTINA – CS DINAMO BUCURESTI.

Feminin senioare – proba kata:

1. MIHALEA MARIANA - CS DINAMO BUCURESTI;

1. BOGA ADRIANA – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

2. CIOCOIU BIANCA – CSU BRASOV;

3. CIOCOIU DENISA – CSU BRASOV;

4. ALECSANDRU ANDREEA – CSU BRASOV;

5. ENEA DIANA – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

6. SANDU STEFANIA – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

7. OLTEANU LAVINIA – CS TARGOVISTE;

8. GORUN BIANCA – CS FARUL CONSTANTA;

9. MATEI ANDREEA- CS SAISHIN KARATE DO RM. VALCEA.

Masculin seniori – proba kumite:

1. POPA PAUL FLORIAN – CSA STEAUA BUCURESTI;

2. DINU PAUL VIOREL – CS CHIMIA RM.VALCEA;

3. DINICA CLAUDIU – CS DINAMO BUCURESTI;

4. BATAIOSU ALBERT – CSU BRASOV;

5. TEODORESCU CLAUDIU – CS DINAMO BUCURESTI;

6. MIHAIES CRISTIAN – CS TARGOVISTE;

7. GOGOLOSI BOGDAN – CS CHIMIA RM. VALCEA;

8. IANCU TRAIAN – CS DINAMO BUCURESTI;

9. CHIRILA VICTOR – CSU BRASOV;

10. MOISE ANDREI – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC.

Masculin seniori – proba kata:

1. DINU PAUL VIOREL – CS CHIMIA RM. VALCEA;

2. GHITA SILVIU – CS CHIMIA RM. VALCEA;

3. GOGOLOSI BOGDAN – CS CHIMIA RM. VALCEA;

4. GUTA ADRIAN – CSA STEAUA BUCURESTI;

5. MIHAIES CRISTIAN – CS TARGOVISTE;

6. ALBERT CRISTIAN – CS DINAMO BUCURESTI;

7. POMARLEANU OCTAVIAN – CS TARGOVISTE;

8. ISPAS ANDREI – CS TARGOVISTE;

9. MITRICA IONUT – CSU CRAIOVA;

10. *UNGUREANU GABRIEL – CS IKUEIKAN;

11. *FLORESCU MARIUS – CSU CRAIOVA;

12. *GHILA ALEXANDRU – CSU CRAIOVA.

*Sportivii clasati pe ultimele trei locuri au acelasi punctaj.

Feminin tineret (U21) – proba kumite:

1. DRAGNE FRANCESCA – CS CONTACT BUCURESTI;

2. POPA ADNANA – CSU CRAIOVA;

3. GOGOT FRANCESCA – CSA STEAUA BUCURESTI;

4. PARAU MADALINA – CSA STEAUA BUCURESTI;

5. DASCALU ANDRA – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

6. BURICESCU DIANA – CS CONTACT BUCURESTI;

7. POLEAC DAIANA – CS CRISUL ORADEA;

8. IONITA IOANA ANDREEEA – CSS RM. VALCEA;

9. RIZESCU SILVIA – CS DINAMO BUCURESTI;

10. *COTOBAN LIVIA – CS FARUL CONSTANTA;

11. *PLESEA COSMINA – CSA STEAUA BUCURESTI.

*Sportivele clasate pe ultimele doua locuri au acelasi punctaj.

Feminin tineret (U21) – proba kata:

1. MATEI ANDREEA – CS SAISHIN KARATE DO RM. VALCEA;

2. CALIN ANDREEA – CS SAISHIN KARATE DO RM. VALCEA;

3. ILIESCU DIANA – CS SAISHIN KARATE DO RM. VALCEA;

4. POPA ADNANA – CSU CRAIOVA;

5. BADEA CRISTINA – CS IKUEIKAN BUCURESTI;

6. BADICEANU GYANNYNA – CS ZEN SHO TIMISOARA;

7. GHITAN DANIELA – CS SAISHIN KARATE DO RM. VALCEA;

8. PARASCHIV LAURA – CS PAMPHIL CENTER BOTOSANI;

9. ALEXE DIANA – CSA STEAUA BUCURESTI;

10. GORUN BIANCA – CS FARUL CONSTANTA;

Masculin tineret (U21) – proba kumite:

1. BAROIU COSTIN – CS OTOPENI ILFOV;

2. PAUN IONUT – CS OTOPENI ILFOV;

3. IPATE IONUT – CSM PETROSANI;

4. GOGOLOSI BOGDAN – CS CHIMIA RM. VALCEA;

5. DUTA GINI – CSA STEAUA BUCURESTI;

6. GHERLE ANDREI – CSC CRISAN ORADEA;

7. FRECATEANU VICTOR – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

8. STANCIU NICOLAE – CS CHIMIA RM. VALCEA;

9. MORARUS CLAUDIU – CS OTOPENI ILFOV;

10. BAJEANU BOGDAN – CS DINAMO BUCURESTI.

Masculin tineret (U21) – proba kata:

1. TEIUSANU MIHAI – CSU CRAIOVA;

2. MITRICA IONUT – CSU CRAIOVA;

3. SUHAN COSMIN – CS TARGOVISTE;

4. MARINOIU ANDREI – CS KORYO DRAGOMIRESTI;

5. TOMA ADRIAN – CS BUSHI – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA;

6. IORDACHE GABRIEL - CS BUSHI – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA;

7. LUTA IONUT - CS BUSHI – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA;

8. OLARU SEBASTIAN - CS BUSHI – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA;

9. MARIUS CRETA – CSU BRASOV;

10. *CONSTANTIN GABRIEL – CSU CRAIOVA;

11. *BULEARCA BOGDAN – CS SPORTMAX 2007 RM. VALCEA;

12. *STANCIU DAVID – CS SPORTMAX 2007 RM. VALCEA.

*Sportivii clasati pe ultimele trei locuri au acelasi numar de puncte.

Feminin junioare – proba kumite:

1. PARAU LORENA – CSA STEAUA BUCURESTI;

2. CIONTU ALEXANDRA – CS DINAMO BUCURESTI;

3. CIOCOIU BIANCA – CSU BRASOV;

4. POLEAC PATRICIA – CS CRISUL ORADEA;

5. POLEAC BIANCA – CS CRISUL ORADEA;

6. TUDOR GABRIELA – ACS SAMURAI DOJO PITESTI;

7. CIOCOIU DENISA – CSU BRASOV;

8. BACIU RALUCA – CSA STEAUA BUCURESTI;

9. IOVA ANISIA – CSU CRAIOVA;

10. ALEXANDRU ANDREEA – CSU BRASOV.

Feminin junioare – proba kata:

1. IOVA ANISIA – CSU CRAIOVA;

2. ILIESCU DIANA – CS SAISHIN KARATE DO RM. VALCEA;

3. DRAGNE FRANCESCA – CS CONTACT BUCURESTI;

4. MALINA MILIU – CS KARATE DINAMIC CONSTANTA;

5. ONITA ANDREEA - CS SAISHIN KARATE DO RM. VALCEA;

6. GHILUS REBECA – CS BUSHI – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA;

7. BURICESCU DIANA – CS CONTACT BUCURESTI;

8. DRAGAN ALEXANDRA – CS DOJO CASA PANCIU BUCURESTI;

9. IONITA IOANA ANDREEA – CSS RM. VALCEA;

10. *VISAN GEORGIANA – CS ITALO BUCURESTI;

11. *PARAU LORENA – CSA STEAUA BUCURESTI;

12. *PARASCHIV LAURA – CS PAMPHIL CENTER BOTOSANI.

*Sportivele clasate peultimele trei locuri au acelasi numar de puncte.

Masculin juniori – proba kumite:

1. MIHALACHE CRISTIAN – CS DINAMO – CS SCORPION BUCURESTI;

2. TUTUNGIU PAUL – CSA STEAUA BUCURESTI;

3. IORDACHE GABRIEL – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA;

4. PETRESCU ALEXANDRU – CSA STEAUA BUCURESTI;

5. MIHALACHE DOREL – CS DINAMO – CS SCORPION BUCURESTI;

6. OPRISAN ALEXANDRU – CS IKUEIKAN BUCURESTI;

7. GOGOLOSI BOGDAN – CS CHIMIA RM. VALCEA;

8. ENACHE NICUSOR – CSA STEAUA BUCURESTI;

9. CONDESCU GEORGE – CSM PETROSANI;

10. STANCIU LIVIU GABRIEL – CSU BRASOV.

Masculin juniori – proba kata:

1. SOS ERIC – CS FARUL CONSTANTA;

2. OPRISAN ALEXANDRU – CS IKUEIKAN BUCURESTI;

3. SANDU ALEXANDRU – CS SAISHIN KARATE DO RM. VALCEA;

4. CIOAREC MARIUS – CS DOJO CASA PANCIU BUCURESTI;

5. RADUCANU CRISTIAN – ACS MAGURELE;

6. BARTINCKI ATTILA – CS KARATE DO BFKS;

7. SAFTA ANDREI – CS PETROM FLACARA MORENI;

8. CAPOTA DAN – CSA STEAUA BUCURESTI;

9. MOISE ANDREI – CS FUDOSHIN TULCEA;

10. TOMA ADRIAN – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA.

Feminin cadeti – proba kumite:

1. TEODORESCU DANA – CSA STEAUA BUCURESTI;

2. TARCOB ELENA ANDREEA – CSS RM. VALCEA;

3. VISAN CATALIN – CS TARGOVISTE;

4. STAN ANA MARIA – CS TARGOVISTE;

5. HATFALADI STEFANIA – CSM PETROSANI;

6. VERES BOGLARKA – CS SHOTO TEAM SFANTU GHEORGHE;

7. PORFIREANU GEORGIANA – CS PAMPHIL CENTER BOTOSANI;

8. GHIURA LAVINIA – CSM PETROSANI;

9. CONSTANTIN ANDRA – CS ITALO BUCURESTI;

10. ROMBU ALEXANDRA – CS BUSHI – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA.

Feminin cadeti – proba kata:

1. BOHUS GEORGIANA – CS FORTUNA KARATE BUCURESTI;

2. POPESCU CRISTINA – CS BUSHI – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA;

3. BORCAN ANDRA – CS DINAMO BUCURESTI;

4. EFREM ANCA – CS HINODE BUCURESTI;

5. PARASCHIV CATALINA – CS IKUEIKAN BUCURESTI;

6. KEREKES NADINA – CS ZEN SHO TIMISOARA;

7. MARINOIU ALEXANDRA – CS KORYO DRAGOMIRESTI;

8. ROMBU ALEXANDRA - CS BUSHI – LPS PETRACHE TRISCU CRAIOVA;

9. NICULAE SILVIA – CS TRIADA BUCURESTI;

10. TUDOREACHE NICOLETA – CS IKUEIKAN BUCURESTI.

Masculin cadeti – proba kumite:

1. MINEA ROBERT – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

2. MARIN CRISTIAN – CS DINAMO – CS SCORPION BUCURESTI;

3. PAMFIL VLAD – CS PAMPHIL CENTER BOTOSANI;

4. ALUCHENESEI COSMIN – CLUBUL SPORTUL STUDENTESC;

5. BAZAVAN LAURENTIU – CSM PETROSANI;

6. LAMBREA ANDREI – CS CONTACT BUCURESTI;

7. GAMAN BOGDAN – CSM PETROSANI;

8. NEAGA STEFAN – CS PETROM FLACARA MORENI;

9. FODAY ANDREI – CS DOJO CASA PANCIU BUCURESTI;

10. *NECULA MADALIN – CS ITALO BUCURESTI;

11. *GORGAN ROBERT – CS PAMPHIL CENTER BOTOSANI;

12. *PENES CORNEL – CS KOMURA VALENII DE MUNTE.

*Sportivii clasati pe ultimele trei locuri au acelasi numar de puncte.

Masculin cadeti – proba kata:

1. CRUCERU ANDREI DANIEL – CSS RM. VALCEA;

2. SANDU AUGUSTIN – CS SAISHIN KARATE DO RM. VALCEA;

3. ALEXE DORIN – CS HINODE BUCURESTI;

4. MANEA ALEXANDRU – CS FUDOSHIN TULCEA;

5. GAVAN ROMEO – CS FARUL CONSTANTA;

6. NEAGA STEFAN – CS PETROM FLACARA MORENI;

7. MARIN ION – CS ITALO BUCURESTI

8. NAVLIGU BOGDAN – CS GRIFONIS WADO KAI DROBETA TURNU SEVERIN;

9. MURARU PAUL – CS FARUL CONSTANTA;

10. IORDACHE GABRIEL – CSU CRAIOVA

 

ANTRENOR FEDERAL FRK

IONITA MIHAI

‹ Inapoi